Pentru curiosii care vor sa vada cum arata terminalul nou de la Otopeni iata mai jos cateva fotografii. Corectez ce-am zis intr-un post anterior sunt doar 14 porti cu intrare directa in avion. Mie imi place, chiar daca terminalul este mic in comparatie cu alte mari orase europene, are totusi fata de aeroport civilizat. Iar daca romanilor le va place sa mearga cu avionul sunt convins ca aeroportul se va extinde.
You may also like
A fost prima petrecere la firma la care au fost invitati sotii/sotiile/partenerii angajatilor. Prea multa lume. Dragi colegi voua v-a placut? Astept […]
Chiar si in Bucuresti! Il simtiti?
Dimineata la ora 8 in Alger dupa o noapte de ploaie cu tunete si fulgere a aparut curcubeul. Poza nu e foarte […]
Mai multe poze din Alger la adresa http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Alger








2 thoughts on “Fotografii din terminalul nou de la Otopeni”
arata mai a aeroport de capitala europeana
Capitală europeana!!! Asta capitală europeană? Mă,vă ştiu oameni plimbaţi! Terminalul este un trandafir pus pe un căcat! Când te gândeşti cine conduce România din “capitala asta europeană” te apucă diareea şi nu mai stă nici trandafirul!