You may also like
E mult mai dificil sa prinzi un rasarit de soare, mai ales cand esti in concediu si somnul de dimineata este si […]
Deja productia s-a stabilizat, in fiecare zi culeg un castron de capsuni din curte, 100% ecologice si foarte gustoase. Va astept pe […]





5 thoughts on “Culorile toamnei”
ai dat o fugă prin Rai ?
Da, locul e o gura de Rai!
valoros, valoros ,greu de contracarat un asemenea documentar
Fparte frumoase florile.
O sugestie: ai putea sa pui ceva nume pentru poza in link (title=”ceva nume poza” – la asta ma refer) sa nu mai apara IMG_XXXX la hover si click.
da, ai dreptate, uneori uit…