Algerul nu ofera prea multe distractii pentru timpul liber asa ca am decis sa merg la piscina hotelului. Desi am stat tot timpul la umbra (doar cat am stat in apa m-a batut soarele) cand am ajuns in camera am constatat ca m-am inrosit. Oricum trebuie sa ma incadrez in peisaj asa ca voi mai sta la piscina pana cand ma voi inegri de tot. ;-)
You may also like
In araba, khaima inseamna cort. In timpul noptilor de ramadan, in Algeria ca si in alte tari musulmane exista si aceasta traditie […]
In gradina florile au inceput sa-si intre deja in drepturi: Alte fotografii cu flori din gradina gasiti aici: http://picasaweb.google.com/mihaelaione/Flori
La masa, in aproape orice restaurant din Algeria se aduce la inceput salata mechouia. Salata mechouia sau hamis (nu stiu sigur cum […]
Somn, plaja, piscina, bere, gratar, vin, trabuc, somn, plaja, mare, mancat cu prietenii, blog, somn.
10 thoughts on “La piscina”
CA MAGARUL
ce magarul e negru?
in varful… piramidei trofice
acu esti in weekend sau la servici?
azi inca in weekend, de maine din nou la servici. n-am mai dat nici un semn pentru ca am fost din nou la piscina, mai am putin si ma cofund cu localii
localii?Poate sacalii!
localii = algerienii. Costiman, mai ai 3 comentarii si il intreci pe oghi.
..si vin eu di pi urma si voi fi cea dintai…:-“
localnicii, poate!Ai uitat limba romana, saracu’ de tine!!
merge ma si locali